Hizmetlerimiz
Firmamız temizliği yapılacak halılarınızın çeşitlerine göre kategoriye ayırıp her çeşide göre ilgili temizlik ürünüyle yıkaması yapmaktadır. Bu şekilde yapılan çalışmalarımızla halı renginde ya da yüzeyinde herhangi bir deformasyon olma olasılığını ortadan kaldırmaktayız. Firmamız bünyesinde çalıştırdığı eğitimli ve tecrübeli personelleri sayesinde yıkanan halılar özenle kurutulup siz müşterilerimize teslim edilmektedir. Halılara ve müşterilere gösterilen özen sayesinde müşterilerimiz tarafından sürekli tercih edilen firma olmaya devam etmekteyiz.
Yorganların lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar önemli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Halı yıkama firmaları bizim gibi yorgan yıkama hizmetini de vermektedirler. Ancak yorgan temizleme işlemi halı yıkama işlemi gibi yapılmamaktadır. Bu işlem için evlerimizde kullandiğimiz çamaşır makinelerinin daha büyüğü olan özel yıkama makineleri kullanılmaktadır. Yorganların temizleme işlemine başlamadan önce varsa çıkarılması zor lekeler için uygulama yapılır. Renk verme problemi varsa ayrıştırıcı kullanılır.
Stor perdelerinin ilk günkü kadar temiz ve deforme olmasını istemeyen bayanlarımız İzmirli Halı Yıkamayı tercih etmektedirler. Eski model perdelerde kullanılan temizlik ürünleri stor perdelerde kullanılmamaktadır. Perdelerin türüne ve özelliğine göre değişen bu temizlik ürünleri sayesinde perdelerinize zarar gelmeden temizlenip siz değerli müşterilerimizin güvenine layık olmaya çalışmaktayız. Stor perdelerde bulunan bölümler özenle temizlenirken bu perdelerin temizlenmesinde kullanılan makineler özel olarak tercih edilmektedir.
Yıpranmış, çürümüş, saçakları dökülmüş; el dokuma, antika halı ve kilimleriniz, halı tamiri ve saçak yapımı üzerine ustalaşmış personelimiz tarafından orijinal haline dönüştürülerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir.
El dokuma halıları oldukça narin olduğundan dolayı kendi başınıza yıkamanız mümkün değildir. Yapısının bozulmaması adına mutlaka bu konuda profesyonel olan kişilerden yardım alınması gerekir. Profesyonel halı yıkama şirketimiz size yönelik sunmuş olduğumuz modern tesislerde hizmet vererek kısa süre içerisinde halılarınızın tertemiz olmasına yardımcı oluyor.
Koltuk ve yatak temizleme işlemi yerinde yıkama şeklinde yapılır. Profesyonel ekibimiz, kumaş türüne göre temizlik şeklini belirler. Öncelikle yüksek vakum gücünde makinelerle koltuklar tozdan arındırılır. Ardından kumaşın dürüne göre sulu, köpüklü veya buharlı temizleme yapılır. Özel deterjanlarla lekelere derinden müdahale edilerek koltuklarınızın ilk günkü gibi parlaklığına kavuşması sağlanır. Koltuk ve yatak temizleme işlemi dört mevsim yapılabilir. Temizlikten 4 saat sonra koltuklarınız kullanıma hazır hale gelir. Koltuk temizleme dışında çekyat, berjer, oturma gurubu, sandalye temizleme hizmetleri de profesyonel ekibimizce yapılmaktadır.
Yatak yıkama insan sağlığı acısından çok önemli bir yerdedir. İnsanoğlu yaşamının yarısına yakınını yatak üstünde geçirmektedir yatakların sağlıklı ve hijyenik bir halde olması ciddi anlamda çok önemlidir. Yatak yıkama hizmeti profesyonelce yapılırsa yataklarınızın ömrü o kadar uzun ve dayanıklı olur basit ve profesyonel olmayan makineler leke sökücüler ve şampuanlar yataklarınızın içerisinde kalan suyun, nemin şampuan tortusu yataklarınızın zamanla çürümesine ve yıpranmasına sebebiyet verir. Şanlıurfa Profesyonel Halı & Koltuk Yıkama Fabrikası olarak yatak yıkama da kullanmış olduğumuz şampuanlar % 100 bitkisel bazlı olup kimyasal madde içermez. Yatak yıkama işlemi bittikten sonra 4 saat içinde kullanıma hazır hale gelir.
KONYA İÇİ ÜCRETSİZ SERVİS