Hakkımızda
Konya Seçkin Halı Yıkama Konya Seçkin Halı Yıkama temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin tamamında %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktayız. Sürdürülebilir memnuniyet garantisi ilkesi ile müşterilerimiz ihtiyaçlarını yüksek standartlarda ve kaliteli hizmet anlayışı ile yerine getirmekteyiz. Konya temizlik firması olarak siz değerli müşterilerimize temizlik alanında en iyi hizmeti vermeyi imkan ve deneyimleri dâhilinde garanti etmekteyiz.

Konya Seçkin Halı Yıkama temizlik firması olarak,Konya yerinde koltuk yıkama, Konya halı yıkama hizmetlerimiz ile yılların vermiş olduğu tecrübe, altyapı ve kurumsal değerlere olan bağlılığı ile ekip arkadaşlarımız ve müşterilerimiz arasında güven duygusunu oluşturmaktayız. Kurumsal değerlere uygun olarak, verdiğimiz sözü zamanında ve eksiksiz olarak en iyi biçimde yerine getirmekteyiz.

Müşterilerimizin istek, sorun ve ihtiyaçlarını özenle ve dikkatli bir şekilde çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip etmekteyiz. Hizmet kalitemizin geliştirilmesi, altyapı yatırımları, eğitim ve standartların sürekli olarak artırılması ile aileniz, iş arkadaşlarınız, apartman komşularınız ve sizin için temiz ve konforlu yaşam alanlarının oluşturulması bizim için en dikkate alınacak konuların başında gelmektedir.

Siz değerli müşterilerimizin hizmet ihtiyaçlarına en kısa zaman sürecinde ihtiyaçlarınıza cevap vererek, uzmanı olduğumuz alanlarda eksiksiz hizmet sunmak için profesyonel kadro ve yeterli ekipmanla hizmet vermektir. Konya temizlik firması olarak, hizmet kalitesi, müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmadaki kararlılığı, eğitimli ve profesyonel kadrosu, çağdaş altyapısı ve öncü uygulamalarıyla; hizmet sektöründe model oluşturmak ve ilk akla gelen seçkin hizmet sağlayıcılardan biri olmak için sürekli eğitim ve gelişim içerisinde geleceğe emin adımlarla ilerlemekteyiz.

KONYA İÇİ ÜCRETSİZ SERVİS